Podstawowe informacje

Huby, zjazdy i koszta

Huby – lokalizacje punktów,
w których odbywają się zjazdy

Olesno – KZ Kanaan

Olesno to niespełna 10 tysięczne miasteczko w województwie opolskim – między Opolem a Częstochową. To tutaj rozpoczął się projekt 700miast.

Kanaan to wspólnota budowana od 2002 roku przez Pastorstwo Sławka i Krysię Jagiełów. Zaczynając od kilkuosobowej grupy ludzi stworzyli wielopokoleniowy Kościół.

Grupa facebookowa dla uczestników w tej lokalizacji:

Giżycko – KZ Giżycko Jezusowi

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin.

Zjazdy w Giżycku odbywają się w KZ Giżycko Jezusowi, który prowadzi pastor Wojciech Trybek.

Grupa facebookowa dla uczestników w tej lokalizacji:

Warszawa – KZ DOM

Warszawa – miasto, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać. Inauguracja zjazdów tej lokalizacji rozpocznie się 21 stycznia 2023 roku.

Zjazdy w Warszawie odbywają się w Kościele DOM, który prowadzi pastor Szymon Kruba.

Düsseldorf (Niemcy) – LifeChurch

Düsseldorf – 7 pod względem liczby ludności miasto w Niemczech. Jest to jedno z większych miast zachodnich Niemiec, o dużym znaczeniu gospodarczym.

Zjazdy w Düsseldorfie odbywać się będą od 18 i 19 listopada 2022 roku w Kościele LifeChurch, który prowadzi pastor Damian Krawiec.

Koszta dla uczestników

Koszta uczestnictwa w Projekcie są uzależnione od różnych czynników i w całości pokrywają zakwaterowanie, wyżywienie oraz przygotowanie materiałów. Ze względu na reorganizację związaną z pandemią aktualne koszta uzyskasz po kontakcie z administracją Projektu kontaktując się z nami telefonicznie.

Chcemy tworzyć kolejne miejsca szkoleniowe w różnych częściach Polski.

Jeśli masz możliwości lokalowe i chcesz zgłosić swoje miejsce do organizacji zjazdów szkoleniowych dla pastorów i liderów uczestniczących w projekcie to zapraszamy do kontaktu.

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania

Spotkania odbywają się w czterech lokalizacjach – hubach. Każdy ze zjazdów trwa jeden lub dwa dni (zależnie od lokalizacji) oraz dotyczy innego zagadnienia, tworząc tym samym cykl przygotowujący do budowania kościoła.

Konieczna jest rekomendacja pastora. Posiadamy formularz, który należy przesłać gdy zgłosisz chęć dołączenia do projektu.

Wykładowcami są polscy i zagraniczni pastorzy rozwijających się kościołów. Stawiamy na praktyków i osoby z doświadczeniem w prowadzeniu Kościoła.

Projekt jest adresowany do każdej ewangelikalnej denominacji.

Tak, projekt jest akredytowany przez biskupa Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce dr. Marka Kamińskiego.

Do projektu można dołączyć w każdej chwili.

Cena za osobę, która jest częścią zespołu zostanie podana niebawem (opłata pokrywa koszt noclegu, wyżywienia i materiałów).

Zachęcamy misjonarzy do uczestnictwa w projekcie przez 3 lata. Po tym czasie misjonarz decyduje czy chce kontynuować.

Roczny sezon zakłada pięć szkoleń w ciągu roku. Spotkania zaczynają się w piątek o godzinie 17:00 i kończą się w sobotę około godziny 17:00. Szczegółowy harmonogram i miejsca zjazdów znajdziesz TUTAJ.

Każdy misjonarz lub para misjonarzy może zabrać ze sobą 3 osoby. Cały zespół na danym szkoleniu nie może liczyć więcej niż 5 osób.

Oferujemy stałą opiekę i dostępność pastorów, którzy mają doświadczenie w zakładaniu kościołów w Polsce. W miarę naszych możliwości oferujemy zagraniczne i polskie grupy misyjne. Istnieje również możliwość wsparcia finansowego dla zakładanych Kościołów na start działalności.

Jeśli w przyszłości dopiero planujesz założyć Kościół, ale nie masz jeszcze sprecyzowanego miasta, w którym działasz lub planujesz misję to skontaktuj się z nami ponieważ takie zgłoszenia rozpatrujemy bardzo indywidualnie.